addwords

Linki Sponsorowane AdWords-rozliczane są według modelu CPC (cost per click)-oznaczający płatność za kliknięcie użytkownika w link do strony i wejście na nią poprzez link sponsorowany. Swoją budową obejmuje hasło reklamowe, opis produktu lub usługi oraz link prowadzący do strony www. Linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania wyświetlają się ponad wynikami pozycjonowania organicznego lub po prawej stronie.

 

Sieć reklamowa-dzięki innowacyjnej technologii Twoje reklamy w postaci grafiki, video, reklamy multimedialnej lub tekstowej mogą być teraz kierowane na portale, serwisy, blogi, które pokrywają się z tematyką Twojej branży. Możesz także wybrać grupę docelową, której zaprezentujemy Twoją Firmę.

 

Kampania reklamowa w Google-informacje

Państwa reklama (strona www) zostanie wyświetlona w sekcji linków sponsorowanych znajdującej się u góry, bądź po prawej stronie z wynikami wyszukiwania w Google.

My utworzymy krótką reklamę tekstową, ustawimy parametry kampanii tak, aby uzyskać maksymalną pozycję dla słów kluczowych z Państwa branży.

Najważniejszym pozostaje fakt, iż reklamodawcy Google płacą tylko wówczas, gdy ktoś kliknie na ich reklamę. Co oznacza, że Państwa Firma będzie pojawiać się w wyszukiwarce Google zawsze, gdy będzie szukał jej potencjalny Klient, a Państwo zapłacą tylko za tego użytkownika, który zdecyduje się zapoznać z Państwa ofertą.

Wiemy, że reklama zamieszczona na wysokich pozycjach wyników jest łatwo dostępna i dobrze widoczna dla Internauty. Zależy nam zatem, aby strony internetowe naszych Klientów idealnie dopasowywały się do zainteresowań użytkowników internetu. Innymi słowy dbamy o to, aby słowa i frazy kluczowe w prowadzonych przez nas kampaniach były jak najlepiej dopasowane do internetowych zachowań Klientów, a także idealnie dopasowane do oferowanego produktu przez naszego Klienta.

fAddme Agnieszka Rakowska
ul. Łódzka 102 A, 95-050 Konstantynów Łódzki
tel: 533 055 558 | agnieszka@addme.net.pl

Google+