ofirmie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów każdą kampanię reklamową przygotowujemy w oparciu o indywidualne rozmowy z Państwem, a także bogatą wiedzę, jaką posiadamy na temat specyfiki działalności różnych branż w zakresie marketingu internetowego. Nasze usługi prowadzą do zaspokojenia Państwa potrzeb biznesowych, które realizujemy poprzez szereg działań mających wpływ na końcowy efekt. Największą liczbę naszych Klientów stanowią Firmy, którym zależy na dobrej widoczności, a co za tym idzie poszerzaniu liczby Klientów szukającyh produktów i usług w Google. Dlatego poniżej przedstawiamy zasady, którymi kierujemy się w Tworzeniu kampanii Linków Sponsorowanych:

WRAZ Z NASZYM KLIENTEM USTALAMY CEL REKLAMY

To pozwala nam korzystać z potencjału funkcjonalności Google. Przede wszystkim ustalamy czy Firma powinna być widoczna w regionie (niedaleko siedziby reklamodawcy) czy też na terytorium Polski (o ile nie stworzymy kampanii skierowanej świat), takie posunięcie może pomóc w zaoszczędzeniu pieniędzy i uzyskaniu większej liczby Klientów.

WYBIERAMY WŁAŚCIWE SŁOWA KLUCZOWE

W dzisiejszych czasach nie wystarczy utworzyć dużej liczby słów kluczowych i oczekiwać na rezultaty. W obliczu rosnącej konkurencyjności w poszczególnych branżach (i najprawdopodobniej w Twojej), efektywność działań jest uzależniona od precyzyjnie dobranych fraz co wymaga znajomości aktualnych trendów poszukiwań produktów i usług w Internecie, a także wzmożonego zaangażowania. Ta wiedza i umiejętność tworzenia tekstu, który potrafi przyciągnąć uwagę, pozwala nam osiągnąć poziom konwersji, który zarówno dla Państwa jak i dla nas będzie satysfakcjonujący.

OPTYMALIZUJEMY WIDOCZNOŚĆ TWOJEJ FIRMY W WYSZUKIWARCE

To, że mamy wgląd w aktualne trendy wyszukiwania, wykorzystujemy do polepszania widoczności Twojej strony podnosząc jej miejsce, które zajmuje w rankingu wyszukiwania. Dobrze wiemy, że w Google nie liczą się już przypadkowe kliknięcia, więc powiemy Ci jakich słów należy unikać w Twojej branży, aby obniżyć koszty kampanii.

PRZEPROWADZAMY ANALIZĘ RUCHU NA TWOJEJ STRONIE WWW

Google AdWords i Google Analytics to także doskonałe rozwiązanie zapewniające dokładny wgląd w ruch na stronach internetowych oraz badające skuteczność działań marketingowych. Zaawansowane metody umożliwiają przeglądanie i analizowanie danych na temat odwiedzalności każdej strony. Dzięki raportom, które udostępniamy naszym Klientom mogą oni monitorować, np.: godziny szczytu odwiedzalności swojej strony, regiony, a nawet miasta, z których nastąpił największy ruch w danym okresie.

fAddme Agnieszka Rakowska
ul. Łódzka 102 A, 95-050 Konstantynów Łódzki
tel: 533 055 558 | agnieszka@addme.net.pl

Google+