social

 Marketing szeptany
Marketing szeptany opiera się na kreowaniu pozytywnych opinii na temat produktu, usługi czy marki. Jest to dostarczanie ludziom powodów do rozmawiania o nich. Podstawową korzyścią, jaką daje ta forma reklamy pozostaje niepodważalny fakt, iż pozytywne rekomendacje sprawiają, że jesteśmy bardziej skłonni uwierzyć  takim opiniom niż np. przekazom reklam telewizyjnych. W praktyce polega on na informowaniu potencjalnych Klientów o promocjach, usługach, unikalnych cechach produktów.

 Facebook
Facebook to ponad 700 mln użytkowników na świecie i 10 mln w Polsce. Fani Twojej marki to lojalni i aktywni klienci, a ponad połowa z nich poleca ulubioną markę innym klientom. Utworzymy dla Twojej Firmy profil na FB i zapewnimy utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z Twoimi klientami poprzez regularną aktualizację tablicy, notatki, quizy, sondy, minikonkursy itp.

 GoldenLine
Reklamy można emitować w wybranych branżach lub grupach tematycznych, co pozwala obniżyć koszty kampanii, jednocześnie trafić wyłącznie do grupy docelowej, targetowanie jest możliwe w zakresie:
● lokalizacji (województwa, miasta)
● branż
● wieku
● płci
● słów kluczowych (np. prezes, dyrektor itp.)
● wg grup tematycznych dostępnych w serwisie

 Mobile display?
W ciągu ostatnich dwóch lat liczba reklamodawców, którzy skorzystali z reklamy na mobile wzrosła dwukrotnie, gdyż liczba smartfonów i zapytań mobilnych rośnie w Polsce w każdym roku,   a teraz mamy ich już ponad 10 milionów. Reklama mobilna działa wtedy, gdy użytkownik przegląda mobilne strony, aplikacje i serwisy.

 

fAddme Agnieszka Rakowska
ul. Łódzka 102 A, 95-050 Konstantynów Łódzki
tel: 533 055 558 | agnieszka@addme.net.pl

Google+